به ازای مشاهده هر صفحه از وب سایت خانه کیفیت ایرانیان، مبلغ 1,000 تومان کیف پول شما شارژ خواهد شد و می توانید اقدام به خرید محصولات خانه کیفیت نمایید.

برای استفاده از این قابلیت، ابتدا لاگین کنید. ورود / عضویت

۳ تکینک در فروش

فروش نباشد پولی هم به دست نمی آید و یکی از اصلی ترین شریان های یک کسب و کار قسمت فروش آن است ما در این مقاله می خواهیم به سه تکنیک فروش حرفه ای بپردازیم.

تکنیک اول: کمیابی

اگر یک محصول زیاد باشد قیمت آن هم کاهش پیدا می کند و مردم وقتی می فهمند یک محصول را هر زمان که بخواهند می توانند به دست بیاورند دیگر برای گرفتن آن نه پول بیشتر می پردازند و نه در صف می ایستند.

یکی از دلایلی که فروشنده ها محصول خود را با تعداد کم نشان می دهند و میگویند از این جنس تعداد کمی داریم این است  که مردم برای خرید آن دست بجنبانند و سریعا اقدام به خرید کنند.

اگر به فروختن ماشین در شرکت های سایپا و ایرانخودرو در کشورمان نگاهی بیندازیم دقیقا همین شکل است زیرا تولید محصول کم است و تقاضا برای این محصول زیاد است و مردم چون میدانند به این محصول نیاز دارند و تعداد کمی در بازار وجود دارد پس انتظار بالا رفتن قیمت را هم می کشند و به همین دلیل مردم برای خرید صف می کشند.

البته این را باید ذکر کنم این مطلب اصلا در تایید کیفیت محصولات این شرکت های ماشین سازی نیست.

تکنیک دوم: صلاحیت

اگر یک دکتر به شما بگوید که این محصول را بخرید و برای سلامتی شما مناسب است بیشتر توجه می کنید و به حرف او گوش می دهید یا مثلا یک فرد در تبلیغات بگوید این محصول خوب است.

مطمئنا شما به حرف یک دکتر برای سلامتی بیشتر اهمیت می دهید. چون بصورت ناخودآگاه شما به دکتر صلاحیت می دهید. صلاحیت اینکه این فرد دکتر است و بهتر از هر کسی در مورد سلامتی میداند.

شما می توانید در کارتان با مشاوره دادن و همچنین شرکت در کلاس های تخصصی و گرفتن مدارک مرتبط و قاب کردن آن مدارک در دفترتان این صلاحیت را به خودتان بدهید یعنی مشتری وقتی به شما مراجعه می کند و مدارک مرتبط را به همراه دانش شما میبینید به شما صلاحیت نظر دادن در این زمینه را می دهد و بیشتر به حرف شما گوش می کند.

تکنیک سوم: مدیون کردن

شما با دادن یک محصول رایگان به مشتری او را مدیون می کنید. اگر محصول شما به صورتی است که نمیتوانید آن را به مشتری بدهید می توانید از طریق هدیه دادن یا مثلا دادن یک شکلات مشتری را به خودتان مدیون کنید.

یکی از دلایلی که شرکت ها محصول را بصورت رایگان برای مشتری می گذارند دقیقا همین موضوع است و مردم ایران از قدیم الایام همیشه جواب خوبی را با خوبی داده اند. مثل زمانی که همسایه برای شما آش می آورد و شما برای اینکه جبران کنید کاسه را پر از میوه می کنید و به خانه همسایه بر میگردانید.

این تکنیک مدیون کردن به شما کمک می کند تا بتوانید بسیار ساد تر جنس خودتان را بفروشید.

این سه تکنیک را بصورت ساده در فروش تان پیاده کنید و مطمئن باشید که در کار شما معجزه می کند.

تکینک های فروش درواقع تسهیلگر فروش برای ما هستند و ما می توانیم با استفاده درست و به جا از این تکنیک ها درآمد بیشتری به دست بیاوریم.

البته تکینک های بسیار دیگر وجود دارد که ما به مرور زمان این تکنیک ها رادر مقاله های متفاوت به شما ارائه میکنیم.

برای اینکه اطلاعا بیشتری از فروش به دست بیاورید پیشنهاد می کنم حتما این محصول را تهیه کنید.

فروش حرفه ای

فرخ دیبا

مشاهده توضیحات محصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل باز پرداخت